VHC Oktoberfest 5. November

Party Service Venlo

Warming Up App


Oefeningen voor elk team/niveau
Babylidmaatschap

Een babylid aanmelden?: [email protected]l

babyclub

Studentenhockey

Wedstrijdschema
Quick links naar de eerstvolgende wedstrijddagen:
don 26 okt -  zat 28 okt -  zon 29 okt -  don 2 nov -  zat 4 nov -  zon 5 nov -  don 9 nov -  zat 11 nov -  zon 12 nov - 


laat schema zien voor  


28 oktober | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 25322  Union MA1    13:30  14:15 Veld 1  info
Meisjes A2 17301  R.H.C. Concordia MA2 30     n.n.b uit -   info
Meisjes A3 16673  H.O.D. MA5    10:15  11:00 Veld 2  info
Fluiten: Lanny Roest (Heren 3)
 
Meisjes B1 25108  HC Tilburg MB2 55   10:35  12:15 uit -   info
Meisjes B2 17477  R.H.C. Concordia MB2 30     n.n.b uit -   info
Meisjes B3 16866  MHCV MB3    13:45  14:30 Veld 2  info
Fluiten: Sanne Kulale├źn (Dames 2)
 
Meisjes C1 16828  HC Nova MC1    09:45  10:30 Veld 1  info
Fluiten: Monique Klaassens
Meisjes C2 17420  HC Cranendonck MC2 50   11:10  12:45 uit -   info
Meisjes C3 23022  Hockeyclub Blerick MC4    12:00  12:45 Veld 3  info
Fluiten: Jodie de Bijl (Meisjes A3) en Luna Arends (Meisjes A3)
 
Meisjes D1 17054  MHC Best MD1 45   09:15  10:45 uit -   info
Meisjes D2 23377  Hockeyclub Peel & Maas MD1    10:15  11:00 Veld 3  info
Fluiten: Anouk Renkens (Meisjes A1) en Evie Ottenheijm (Meisjes A1)
Meisjes D3 17025  Maastrichtse Hockey Club MHC MD6 60   13:00  14:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens A1 25171  Berkel Enschot JA1 50   13:25  15:00 uit -   info
 
Jongens B1 25315  HGC JB1 115   09:50  12:30 uit -   info
Jongens B2 17200  HC Horst JB1    15:15  16:00 Veld 1  info
Fluiten: Jordi de Bock (Heren Jong 1)
 
Jongens C1 22699  HV Weert JC1 45   12:30  14:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens D1 17071  V.M.H.C. Basko JD1 45   08:45  10:15 uit -   info
Jongens D2 22428  HC Nuth JD1    12:00  12:45 Veld 2  info
Fluiten: Michiel Faessen (Jongens B2) en Mart Bellen (Jongens B2)

28 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes E6-1 25998  Hockeyclub Peel & Maas ME1 MIX    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes E6-1 2762  Tegelen ME2      n.n.b   info
 
Meisjes E8-1 25775  HC Nova M8E1 60   07:30  09:00 uit -   info
Meisjes E8-2 2847  Hockeyclub Peel & Maas M8E1 25   09:05  10:00 uit -   info
Meisjes E8-2 25872  Hockeer M8E1    09:00  09:30 Veld 2  info
 
Meisjes F1 5526  Venlo MF2 MIX      n.n.b   info
Meisjes F1 26101  HV Weert MF1    08:30  09:00 Veld 1  info
Meisjes F2 5526  Venlo MF1 40     n.n.b uit -   info
 
Jongens E6-1 2648  Tegelen JE1 15   08:45  09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens E8-1 2816  HV Weert J8E1    09:00  09:30 Veld 2  info
Jongens E8-2 23907  Sjinborn J8E1 60   08:15  09:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
Jongens F1 25765  Tegelen JF2 15   08:45  09:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   


VHC Venlo APP
Apple Store Google Store
 
Statistieken
Nu online 68



Vandaag jarig
Ariel Louwers
Charlotte Pubben
Maarten Tiesinga
Sem Verbeek
Uitslagen
22-oktober
D1-M.H.C. Goirle D1:4-0
H1-HC Helmond H1:3-0
H3-V.M.H.C. Basko H2:2-7
Party Service Venlo Cup
1. Meisjes B2
2. Heren 2
3. Jongens D1
4. Meisjes D3
5. Heren Jong 1
hele Party Service Venlo Cup competitie
Keeperscompetitie
Flip Curvers 
Sophie Driessen 
Danee Dings 
Bastien van Berlo 
Maud Baeten