header foto

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nieke Laumans
Trainer Nieke Laumans
Aanvoerder Jikke Cornet
Teammanager Adriaan Ottenheijm
Assistent trainer Kim Peters
Lijncoördinator Mat den Biesen
Wedstrijdsecretaris Floor Wolters

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oss D1 12 30 10 0 2 47 19 0
2 Rosmalen D1 12 29 9 2 1 44 13 0
3 MEP D1 12 25 7 4 1 30 12 0
4 Best D1 12 21 6 3 3 30 25 0
5 Venlo D1 12 19 6 1 5 26 30 0
6 Hopbel D1 12 15 5 0 7 26 26 0
7 Uden D1 12 14 4 2 6 14 22 0
8 Geldrop D1 12 14 4 2 6 28 41 0
9 HOD D1 12 13 4 1 7 32 39 0
10 Berkel-Enschot D1 12 11 3 2 7 20 29 0
11 Geel-Zwart D1 12 9 3 0 9 18 42 0
12 HCAS D1 12 6 1 3 8 14 31 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
HOD D1 Geldrop D1 4-2
Best D1 Rosmalen D1 2-2
Venlo D1 Oss D1 2-1
Hopbel D1 Uden D1 3-0
HCAS D1 Berkel-Enschot D1 2-1
MEP D1 Geel-Zwart D1 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rosmalen D1 Hopbel D1 5-1
Geldrop D1 HCAS D1 4-4
Uden D1 HOD D1 3-1
Oss D1 Best D1 6-2
Geel-Zwart D1 Venlo D1 4-3
Berkel-Enschot D1 MEP D1 0-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
HCAS D1 Uden D1 0-0
Hopbel D1 Oss D1 3-4
Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 2-1
Best D1 Geel-Zwart D1 4-0
Venlo D1 MEP D1 0-3
HOD D1 Rosmalen D1 2-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Uden D1 Geldrop D1 4-2
Oss D1 HOD D1 9-6
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 1-3
Rosmalen D1 HCAS D1 4-0
MEP D1 Best D1 0-0
Berkel-Enschot D1 Venlo D1 1-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HCAS D1 Oss D1 0-3
Hopbel D1 MEP D1 1-2
Geldrop D1 Rosmalen D1 0-5
Best D1 Venlo D1 3-2
HOD D1 Geel-Zwart D1 2-0
Uden D1 Berkel-Enschot D1 3-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Rosmalen D1 Uden D1 3-0
Berkel-Enschot D1 Best D1 2-5
Geel-Zwart D1 HCAS D1 3-1
MEP D1 HOD D1 3-1
Oss D1 Geldrop D1 4-1
Venlo D1 Hopbel D1 5-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rosmalen D1 Berkel-Enschot D1 3-2
Uden D1 Oss D1 0-2
HCAS D1 MEP D1 0-4
Hopbel D1 Best D1 4-0
HOD D1 Venlo D1 3-4
Geldrop D1 Geel-Zwart D1 4-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Best D1 HOD D1 4-2
MEP D1 Geldrop D1 7-2
Venlo D1 HCAS D1 3-1
Berkel-Enschot D1 Hopbel D1 1-0
Oss D1 Rosmalen D1 2-1
Geel-Zwart D1 Uden D1 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Oss D1 Berkel-Enschot D1 6-1
HOD D1 Hopbel D1 3-2
Geldrop D1 Venlo D1 2-2
Uden D1 MEP D1 1-1
HCAS D1 Best D1 2-2
Rosmalen D1 Geel-Zwart D1 10-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
HOD D1 Berkel-Enschot D1 3-3
Hopbel D1 HCAS D1 2-1
Geel-Zwart D1 Oss D1 2-1
Best D1 Geldrop D1 4-3
Venlo D1 Uden D1 2-0
MEP D1 Rosmalen D1 1-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Berkel-Enschot D1 Geel-Zwart D1 4-2
Rosmalen D1 Venlo D1 4-1
Geldrop D1 Hopbel D1 3-2
Uden D1 Best D1 0-3
Oss D1 MEP D1 4-1
HCAS D1 HOD D1 2-3
ZONDAG 8 MAART 2020
Geel-Zwart D1 MEP D1 2-4
Berkel-Enschot D1 HCAS D1 2-1
Oss D1 Venlo D1 5-0
Geldrop D1 HOD D1 3-2
Uden D1 Hopbel D1 1-2
Rosmalen D1 Best D1 2-1

Contact

Adres
Louisenburgweg 5,
Sportpark Herungerberg,
5916 NA VENLO
T: 077-3512724
[email protected]

Postadres VHC
Postbus 567
5900 AN VENLO